Lakatos

  • Cég neve

    GE Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2112 Veresegyház, Kisrét utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Képes megtervezni és végrehajtani azokat a lakatos tevékenységeket, melyeket a területen alkalmazott technológia megkíván (egyengetés, horpasztás, csiszolás, hegesztési elő- és utómunkálatok),
  • Elvégzi a berendezés kezelői karbantartását és felülvizsgálatát,
  • Rendeltetésszerűen képes a munkavégzéshez szükséges emelőszerkezetet használni,
  • Képes a szükséges mérőeszközöket használni, figyelemmel kíséri hitelességüket,
  • Tisztán tartja a munkaterületét, és rendet tart a szerszámai között,
  • Segít az újonnan belépő/területre átlépő kollégák betanításában, a folyamatok megismertetésében,
  • Saját területen Produktivitást/termelékenységet növelő akciókban, Action Work Out-okban való aktív részvétel,
  • Betartja az EHS szabályokat, a szabályszegőket figyelmezteti.

Elvárások

  • Éleslátás és jó olvasási készség
  • 2 műszak vállalása

Előnyt jelent

  • Fémipari szakmunkás bizonyítvány vagy szakképesítés

Amit kínálunk

  • Cafeteria juttatás a belépés napjától
  • Műszakpótlék: délutáni (14:00-22:00) 30%
  • Túlóra pótlék: hétközi 50%, szombati 100%
  • Munkavállalói hotel lehetőség
  • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé) - 790Ft / 2 fogásos menüvel
  • Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva, melyek visszajönnek a túlórázókért
  • Üzemanyag költségtérítés: nettó 30 Ft/km (korlátlanul) + bruttó 20 ft/km (80.000 Ft-ig)
  • Sportolási lehetőség helyben: konditerem, sportpálya, squash pálya, szauna
  • Ingyenes biztosítás: egészség, élet, baleset

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A GE Vernova Gas Power üzletágának veresegyházi gyára Budapesttől mintegy 30 kilométerre, 42 hektáron található, ahol nagy teljesítményű gázturbina alkatrészeket gyártanak és javítanak, valamint kis- és közepes erőműveket szerelnek össze. Az 1999-es üzleti döntést követően a zöldmezős beruházás építési munkálatai 2000-ben kezdődtek meg, és a telephely első termékeit 2001 tavaszán szállították le a megrendelőknek. Ez az üzem - amely rekordgyorsasággal, egy év alatt, az előzetes költségvetést nem túllépve épült meg - megalapozta a GE turbinaalkatrész-gyártását a közép-európai régióban. A telephely beépített területe 50.000 négyzetméter, amelyből a gyártási terület 41.000 négyzetméter. Az üzem a világpiacra szállítja egyedülálló termékválasztékát.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat.